Hakkımızda

Who we are and what we do

Hakkımızda

Annedukkan.com, anne ve bebeğe dair her şeyi bulabileceğiniz, vazgeçilmeziniz olacak adresiniz. Geniş ürün yelpazesi ve en seçkin ürünlerle annelerin en büyük yardımcısı olan Annedukkan.com, sizin ve bebeğinizin ihtiyacı olan herşeyi bir tıkla kapınıza kadar getiriyor.
Dünyaca ünlü markaların bebek mamaları, bebek bakım ürünleri, hamile ürünleri, cilt bakım ürünleri gibi ürünlerin yanı sıra emzirme ürünleri, bebek aksesuarları, oyuncaklar ve benzeri ürünleri bir arada bulabileceğiniz bir online mağaza olan Annedukkan.com, dilediğiniz an sizinle.
Annedukkan.com; sunduğu güvenli alışveriş, alternatif ödeme seçenekleri, 125 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo hizmetleri ile memnuniyetinize öncelik veriyor.
Annedukkan.com’u keşfetmeye hazır mısınız?

Neden Annedukkan.com?

Ürün yelpazemiz anne ve bebek ihtiyaçlarıyla doğru orantılı olarak her geçen gün genişlemektedir. Müşterilerimizin taleplerine göre belirlediğimiz ürünlerimizi, güvenilirliğini kanıtlamış tedarikçi ortaklarımızdan temin ederiz ve kendi bebeklerimiz için tercih etmeyeceğimiz ürünlere annedukkan.com’da yer vermeyiz. Ürünlerimizin tamamı orijinal ve son kullanma tarihi kontrol edilmiş, yeni ürünlerdir. Alışveriş sırasında ve sonrasında telefon ve e-posta aracılığıyla sınırsız bilgi desteği sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarız.