Gizlilik İlkelerimiz

GİZLİLİK İLKELERİMİZ

İşbu gizlilik ilkeleri sadece www.annedukkan.com internet sitesi (“site”) için geçerlidir ve web sayfaları üzerindeki veya yönlendirme yapılan ya da link verilen diğer internet siteleri için geçerli değildir. Siteye girerek ve kullanarak, işbu gizlilik ilkelerini ve Kullanıcı Sözleşmesi hükümlerini açıkça kabul etmektesiniz. Bu gizlilik ilkelerini ya da Kullanıcı Sözleşmesi hükümlerini kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmayınız.

annedukkan.com, web sitesini ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiştir. Ancak annedukkan.com, sitede yer alan kullanıcı bilgilerini, kullanıcı profillerini ve kullanıcıların sisteme yükledikleri diğer bilgi ve içerikleri, güvenlik, kendi yükümlülüğünü ifa ve satış, ziyaret trafiği gibi bazı istatistiki değerlendirmeler için dilediği biçimde kullanabilir; bunları bir veri tabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir.

Sorularınıza yanıt verebilmek, isteklerinizi yerine getirmek ya da interaktif müşteri programlarını yönetebilmek için, isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgileri istememiz gerekebilir. Bu bilgileri bizimle paylaşmak ve siteye üye olmak, sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir. Topladığımız bilgiler firmamız veri bankasında güvenilir bir şekilde tutulmaktadır.

annedukkan.com, kullanıcının kendisine bildirdiği iletişim adreslerine çeşitli ilan, duyuru ve bilgilendirmeler yapabilir. Kullanıcı, annedukkan.com’un, bildirdiği iletişim adreslerine çeşitli ilan, duyuru ve bilgilendirmeler yapabileceğini, e-posta ve SMS gönderebileceğini ve diğer iletişim yolları ile bildirim yapabileceğine peşinen onay vermiştir. Kullanıcı işbu bildirimleri almaktan vazgeçmesi halinde, annedukkan.com Müşteri Hizmetlerine talebini iletebilecektir.

Kullanıcı, annedukkan.com e-posta bülteni üyeliğinden ayrılmak için annedukkan.com’un gönderdiği tüm e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” linkini kullanabilecektir. SMS üyeliğinden ayrılmak içinse, üye girişi yapılarak “Hesabım” sayfasındaki bülten ayarları kısmı kullanılabilecektir.

İlaveten, bu site, İnternet Protokol (IP) adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, işlem trafiği ya da herhangi ilgili web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkan veren teknolojileri kullanabilir.

annedukkan.com, kullanıcıya ait bilgileri yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumlulukları çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklayabilir. Ayrıca kullanıcının üyeliği ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler, siteye üyelik işlemlerinin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin annedukkan.com ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, annedukkan.com ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda üçüncü kişilerle bedelli ya da bedelsiz paylaşılabilir ve kullanılabilir.

Bu işlem için www.annedukkan.com adresinden e-posta yoluyla ya da hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında, 0212 672 70 80 no’lu telefondan Müşteri Hizmetleri yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

YG Sağlık Güzellik ve Medikal Ürünleri Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. Adres: Koza Mahallesi 1643. Sokak B2 Blok No:12 Bahçeşehir Mobilyacılar Sitesi Esenyurt / İstanbul